Okres:  Obec:  Typy ubytování:

Hradec Králové / Třebechovice p. O. / Ubytovací zařízení Sportovní

Ubytovací zařízení Sportovní

Ubytovací zařízení Sportovní
Třebechovice p. O.

Samostatně stojící rodinný dům s vlastní velkou zahradou který se nachází v klidné části obce a proto nabídne pro vaše zaměstnance nerušené ubytování. Soukromé parkování pro 5 vozidel na vlastním oploceném pozemku. Ubytovna je vhodná pro agentůrní zaměstnance nebo třeba větší skupinu sezóních pracovníků. Vybavení: 2x kuchyň /2x WC / 1x koupelna / 1x pračka s sušárnou / kapacita 27 lůžek /WI-FI / 5x chladniček / Bezstarostný nájem ubytovacích prostor který zahrnuje veškeré energie.
Parametry ubytovacího zařízení:
Úmístění: Sportovní 924, 50346 Třebechovice pod Orebem
Složení pokojů/lůžek: Tento dům nabídne ubytování až pro 27 osob, celková kapacita lůžek se může lišit dle přání zákazníka
Celková kapacita: Max. kapacita 27 osob
Vybavení: Lůžko, noční stolek, šatní skříň, pračka, WiFi, 5x chladnička
Možnost parkování: 5 parkovacích stání přímo pro ubztované na vlastním oploceném poyemku.
Městská dostupnost: Bus 300 m, Nádraží 1 km, Obchod 800 m
Mapa Google: Mapa
Okolí: UNION COSMETIC, SOLPAP, TSS, ELEGA, TRESK
Přidané služby: odvoz odpadu, wi-fi, energie v ceně
Kontakt: Tel.: 724 777 111, ales.gustav@gmail.com

Fotogalerie:

Další možnosti ubytování v lokalitě Třebechovice p. O.:

Byty ČSL Legií
Ubytování je vhodné pro pro firmy ale i jednotlivce, kteří pracují ať už v Hradci Králové, nebo v Kvasinách (Škoda Auto) nebo Týništi nad Orlicí (Assa Abloy-fab). Ubytovací zařízení se dá pronajmou jako celek nebo po jednotlivých bytech. Byty se nachází v klidné části města Třebechovice pod Orebem a v roce 2017 prošly rozsáhlou rekonstrukcí. Ubytování je možné využít dlouhodobě.
Více...
Cena dohodou
Byty Vitouškova 771
Jedná se o dvougenerační vilu, která se nachází v obci Třebechovice pod Orebem. Objekt prošel celkovou rekonstrukcí v roce 2017, včetně zateplení, výměny oken za plastová. Vedle této vilky stojí samostatně 3 bytové jednotky po celkové rekonstrukci.
Více...
Cena dohodou
Rodinný dům Lesní
Jedná se o Samostatně stojící rodinný dům s vlastní velkou zahradou který se nachází v klidné části obce a proto nabídne pro vaše zaměstnance nerušené ubytování. Soukromé parkování pro 5 vozidel na vlastním oploceném pozemku. Ubytovna je vhodná pro agenturní zaměstnance nebo třeba větší skupinu sezónních pracovníků.
Více...
Cena dohodou
Ubytovací zařízení ´´Na Kuchyňce´´
Ubytování je vhodné pro pro firmy ale i jednotlivce, kteří pracují ať už v Hradci Králové, nebo v Kvasinách (Škoda Auto) nebo Týništi nad Orlicí (Assa Abloy-fab). Ubytovací zařízení se dá pronajmou jako celek nebo po jednotlivých bytech. Dům se nachází v klidné části města Třebechovice pod Orebem a v roce 2017 prošel rozsáhlou rekonstrukcí. Ubytování je možné využít dlouhodobě. Jedná se o samostatně stojící dům se zahradou a přístřeškem v klidné části obce.
Více...
Cena dohodou