Okres:  Obec:  Typy ubytování:

Rychnov n. K.

Bílý Újezd - Masty, Solnice a Kvasiny
Nově zrekonstruované ubytovací zařízení v 6km vzdálené obci od škoda-Auto Kvasiny. Ubytování je v samostatně stojící budově. Jsou zde nové sociální zařízení, kuchyně, plastová okna, podlahové krytiny. Ubytování lze pronajmout jako celek a je vhodný pro agenturní či firemní klientelu.
Více...
Cena dohodou
Solnice Zámeček
V Solnici nebo v Lipovce nenajdete ubytovny v této cenové kategorii a takovou výbavou pokojů v centru města. Nabízí kvalitní a levné ubytování, ale zaroveň nadstandardní ubytování v centru města Solnice která sousedí s obcí Kvasiny kde se nachází Škoda Auto a Lipovka kde se nachází řada výrobních závodů je vzdálená 3 km, Nabízíme ubytování ve dvoulůžkových pokojích se samostatným sociálním zařízením (WC, koupelna, sprcha, vana).
Více...
Cena dohodou
Kapacita 35 míst vybavení pokojů postele ,šatní skříně, na patře je společná koupelna v přízemí vybavena společná kuchyň ledničkou,sporákem mikrovlnou troubou,rychlovarnou konvicí a pračkou pro ubytované a sezení pro 15 osob.
Více...
Cena dohodou
Penzion Vamberk
Kapacita penzionu je 46 míst v 12ti apartmánech. Apartmány obsahují dva dvoulůžkové pokoje s chodbičkou a plně vybavenou kuchyní (varná deska, lednice, mikrovlná trouba, rychlovarná konvice a kompletně vybaveno nádobím). Pokoje jsou vybaveny postelemi s nočními stolky, šatní skříní, jídelní stůl včetně židlí, dále jsou pokoje vybaveny lcd televizemi a domovním telefonem ,wifi.
Více...
Cena dohodou